Телемандрівник і ведучий програми "Світ на виворіт" Дмитро Комаров показав шанувальникам свого травел-шоу, що їх чекає в новому випуску. 
 
На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за ним стежить 1.8 мільйонів чоловік, мандрівник розповів, що вже 23 жовтня він покаже те, що не вдається зняти 99% журналістів. Він покаже ринки і майстерні зброї. 

Комаров зі

"Кажу впевнено, тому що цей сюжет став можливий тільки завдяки довгій і щільній роботі з Пакистаном і сформованій довірі. Взагалі дуже круто, що країна погодилася показати те, що показувати з точки зору іміджу невигідно. Від нас нічого не ховали і показали кожен куточок "забороненої зони", — розповів він. 

Комаров зі

Комаров зі
 
У новому випуску Дмитро Комаров покаже українцям ринки і майстерні зброї в Пакистані. Тут в різних гаражних кооперативах виробляють копії всіх найвідоміших марок зброї в світі. 

Комаров зі

"У Пешаварі на кордоні з Афганістаном, де живуть пуштуни, зброя - це частина культури. Чоловік повинен бути озброєний. Майже у кожного є пістолет. За життя він може жодного разу не вистрілити - це предмет гордості. Для мене це найсильніший в емоційному плані випуск. Незважаючи на сувору картинку, дозволяє зрозуміти, що всі ми, незалежно культури і середовища, в якій виховувалися, цінуємо одне і те ж. Найголовніше: життя і любов", - розповів Комаров. 

 
Ця програма стане завершальною у випуску про Пакистан. Дмитро Комаров зізнався, що це був вельми незвичайний вибір старни, про який він жодного разу не пошкодував. 

Комаров зі

"Вперше після великої паузи через пандемію ми відчули дух справжніх пригод. І сподіваюся, що через екрани ми передали вам ці емоції. Вперше мої очікування від країни і те, що я про неї читав у ЗМІ, взагалі не збіглися з реальністю.  Готуючись до поїздки, я читав про терористів. А приїхав і зустрів приголомшливих людей, які не мають нічого спільного з цими публікаціями в ЗМІ", — підсумував він. 

Джерело