Відома українська співачка, солістка гурту KAZKA, виконуюча поп з елементами електро-фолку і учасниця шоу "Танці з зірками" має значну армію шанувальників, яку часто радує яскравими публікаціями в соцмережі Instagram, де за творчим життям групи стежить більше 300 тисяч чоловік.

Олександра розмістила пост, в якому розповіла про свої враження про свій виступ у шостому випуску шоу "Танці з зірками". Співачка разом зі своїм незамінним партнером Юрієм Мєшковим станцювала пристрасне Ча-ча-ча під пісню легендарного британця David Bowie - "Let's dance". 

Артистка зізналася, що цей танець був одним з найскладніших на проекті, тому що вона виконувала досить непрості ритмічні рухи Ча-ча-ча під музику свого кумира, який дуже вплинув на її творчу діяльність і світогляд. 

Олександра Зарицька розповіла про неймовірний стрес на

"Я дуууже хотіла показати усім як легко та невимушено можна танцювати під його пісню, проте танець Ча-ча-ча дуже ускладнив це завдання.Цей артист для мене - набагато більше ніж музика. Він дав мені натхнення йти до своєї мети", - написала Олександра.

Раніше ми писали про те, що Олександра Зарицька перетворилася заради "Танців з зірками": "Як пострункішала, просто красуня"

Джерело