У черкаському ковідному шпиталі, що облаштували на базі пологового будинку, з'явилася нова киснева станція. Її встановили, щоб врятувати більше тяжкохворих пацієнтів, розповів Суспільному медичний директор ковідного шпиталю Олександр Полтавець.

За словами Олександра Полтавця, вчора, 12-го жовтня, запрацювала нова киснева станція з резервуаром для рідкого кисню об’ємом 5 літрів:

Щоб врятувати більше людей: у ковідному шпиталі в Черкасах з'явилася нова киснева станція

"До цього моменту у нас була невелика кількість тяжкохворих, на сьогодні ж їхня кількість збільшилась. І кріоциліндри, якими ми користувались, тепер просто не видають той тиск, який потрібен системі".

Що відомо Рішення облаштувати тимчасовий госпіталь у другому пологовому будинку Черкас ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 30 жовтня. 11 листопада під стінами пологового будинку №2 мітингували медики. Вони вимагали залишити медзакладу статус пологового будинку. Директор міського департаменту охорони здоров'я Всеволод Кульчиковський у коментарі Суспільному розповів, що під потреби інфекційної лікарні приміщення пологового №2 буде передано лише на три місяці. Закривати заклад надалі ніхто не планує. Пологовий будинок №2 у Черкасах перепрофілювали на ковідний шпиталь у листопаді 2020 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також Реанімаційне відділення черкаської інфекційної лікарні переповнене — медик До пів сотні пацієнтів на обліку та робота 24/7: як працює Центр паліативної допомоги в Черкасах У ковідний шпиталь у Черкасах шукають медиків На Черкащині за добу діагностували 417 випадків інфікування коронавірусом

Джерело