Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов запевняє, що жодної підстави підвищувати тарифи за тепло та гарячу воду для населення немає. Про це він повідомив сьогодні на своїй Facebook-сторінці.

«За формування тарифів відповідає виключно місцева влада. Отже, зависокі тарифи – це свідчення неспроможності на місцях. Тому жодної підстави підвищувати тарифи для населення немає і не буде. Наголошую, що суми в платіжках мають бути не більше, ніж розраховано на основі річних тарифних пропозицій», – написав Немчінов.

Він зазначив, що НАК «Нафтогаз» пропонує як для побутових споживачів, так і для виробників тепла та гарячої води по всій країні «абсолютно доступні умови для отримання газу».

Підстав підвищувати тарифи на опалення та гарячу воду немає – Кабмін

Так, уточнив Немчінов, для побутових споживачів діє річна пропозиція ціни газу 7,96 грн за кубометр, а для підприємств теплокомуненерго «Нафтогаз» пропонує трирічні контракти з ціною 7,42 грн за кубометр на перший рік.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль також заявив, що Кабінет міністрів не бачить підстав для підвищення тарифів на тепло і гарячу воду цього опалювального сезону.

Джерело