Адміністрація соцмережі висловила надію в майбутньому зміцнити співпрацю з Україною і розповіла про ліквідацію систем спамерських пошукових роботів.

Зеленський запропонував відкрити офіс Facebook в Києві

Президент України Володимир Зеленський провів відеоконференцію з головним операційним директором компанії Facebook Шеріл Сендберг і віце-президентом Facebook Ніком Клеггом. В ході бесіди він запропонував їм створити українське представництво компанії. Про це в понеділок, 27 вересня, повідомляє прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що президент запропонував розглянути можливість відкриття офісу компанії Facebook в Україні.

“Ми прагнемо надавати найкращі послуги та підтримку нашим українським користувачам. Це відбивається в різних діях компанії, включаючи недавній запуск Facebook AMBER Alert в Україні, і ми сподіваємося в майбутньому зміцнити нашу співпрацю”, – зазначила зі свого боку Шеріл Сендберг.

Віце-президент Facebook Нік Клегг повідомив, що завдяки оперативній роботі компанії було зірвано 150 операцій, що стосуються поширення дезінформації про пандемію COVID-19 і припинена діяльність 18 мереж, які впливали на громадську думку.

Зі свого боку, Зеленський ознайомив Сендберг і Клегга з ключовими досягненнями України у впровадженні цифровізації і недавніми кроками української влади в напрямі вдосконалення податкового та правового режиму для IT-компаній.

“Цифровізація – це пріоритет нашої держави. Це одна з крутих реформ, які активно втілюються. Ми оцифровуємо 100% державних послуг”, – підкреслив Зеленський.

Він зазначив, що Україна стала першою країною в світі, яка прирівняла цифрові паспорти до звичайних. Крім того, завдяки порталу державних послуг Дія громадяни можуть скористатися сервісами електронного підпису і відкриття бізнесу.

Джерело