21 медаль завоювали спортсмени з Херсона на чемпіонаті Європи з кіокушин карате, який пройшов у Польщі. 28 вересня збірна області повернулася додому.

Херсонські чемпіони з чемпіонату приїхали потягом "Львів – Херсон". На вокзалі їх зустрічали батьки. Втомлений, але щасливий свій кубок за перше місце показує Денис Дучинський. Говорить, коли посів І місце на European Kyokushin Karate Championship "Poland-2021", коли отримував кубок, навіть не може передати ті відчуття.

Перше місце і у Владислава Кірієнка. У хлопця це другий чемпіонат Європи. Минулого разу була бронза. Каже, перші два бої боровся з українцями, а третій – з білорусом, от з ним було дуже складно.

До Херсона повернулись спортсмени з чемпіонату Європи з кіокушин карате. Вони здобули 21 медаль

Чемпіона Владислава зустрічає уся родина. Батько Вадим Кірієнко розповів, що дуже нервувалися. Каже, поки не почався перший етап, перше коло ми досить довго чекали. Але коли побачили першу перемогу, другу, третю і зраділи, що син йде до своєї мети. За словами батька, передати емоції дуже важко.

Володимир Мазанов з Чемпіонату Європи привіз срібло. Своїм результатом задоволений.

"У мене було 2 бої. Один виграв, інший програв. Було дуже тяжко. У мене була категорія. Я перейшов за віком у важку категорію. Я намагався одержати перше місце, але наступного точно буде перше місце", - говорить Володимир Мазанов.

Юрій Перепелко вперше на чемпіонаті Європи і одразу призове місце - він здобув бронзу. Говорить, було тяжко, але задоволений своїм результатом.

Всього, розказує тренер Михайло Чернов, до Херсона спортсмени привезли 21 медаль: 5 золотих, 6 срібних і 11 бронзових. На чемпіонат їздило 30 спортсменів від 6 тренерів. За словами Михайла, турнір був непоганий, складний, хоча є деякі нарікання на суддів. говорить, херсонські спортсмени показали вищий клас, здобули багато медалей і призів.

У загальному заліку збірна команда України у Польщі на Чемпіонаті Європи з кіокушин карате посіла ІІ командне місце.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон