31-річний водій рейсового автобуса "Неаполь-Борщів" ввечері 27 вересня в’їхав в Україну через КПП "Тиса". Попри запевнення чоловіка, що не переміщує товари, які підлягають обов’язковому декларуванню, митники виявили ряд предметів, які водій приховав. Про це 28 вересня Суспільному розповіла речниця Закарпатської митниці Вікторія Сенгетовська.

Вона додала, що чоловік задекларував понад 2 тонни вживаного одягу та взуття. "Усно чоловік підтвердив, що не переміщує товари, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, — сказала речниця. — Втім, при перевірці салону автобусу митники виявили під пасажирськими сидіннями незадекларовані мобільні телефони, смартгодинники та ноутбук в загальній кількості 53 штуки".

Чоловік сказав, що ці речі — його власність.

Телефони, смартгодинники та ноутбук вилучили закарпатські митники з автобуса, що їхав з Італії

"Наразі мобільні телефони Iphone, "Galaxy", смартгодинники та ноутбук орієнтовною загальною вартістю понад 600 тис грн, вилучено на склад митниці", — сказала Сенгетовська.

Митники склали на чоловіка протокол про порушення митних правил. Йому загрожує штраф у розмірі 100 % вартості предметів правопорушення та їх конфіскацію. Остаточну їхню вартість визначить спеціаліст-експерт.

Справу скерують до суду.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело