Центральна виборча комісія зареєструвала ще одну кандидатку у народні депутати по виборчому округу №197. За відповідне рішення проголосували на засіданні комісії 28-го вересня.

Зареєстрували самовисуванку Радченко Тетяну Володимирівну.

За тиждень до завершення реєстрації кандидатів в окрузі № 197 балотуються 19 осіб.

ЦВК зареєструвала ще одну кандидатку по 197-му округу

Що відомо

1 вересня у Херсонській та Черкаській областях почався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради. Наприкінці березня Олександр Скічко склав мандат і вже 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів у двох округах – власне на 197-му на Черкащині та 184-му на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона). Владислав Голуб був народним депутатом 8-го скликання, членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. У 2019-му балотувався до Верховної Ради 9-го скликання по 198 округу (Черкаська область) як безпартійний самовисуванець. ЦВК зареєструвала як кандидата повного тезку чинного міського голови Золотоноші Віталія Олександровича Войцехівського. За цим фактом слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 157 Кримінального кодексу України.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також Передвиборче хуліганство: на Черкащині на борди кандидата наклеїли наліпки з нецензурною лайкою Колишній нардеп і повний тезка: зареєстрували ще двох кандидатів по 197 округу На Черкащині відкрили карну справу на двійника кандидата у депутати ЦВК зареєструвала першого кандидата на довибори до Верховної ради На 197-му окрузі Черкащини стартував виборчий процес

Джерело