Українська співачка Наталія Дзеньків, більш відома як Lama, на декілька років зникла із шоубізнесу.

Артистка не давала концерти та не випускала нові пісні. У програмі "Світське життя" виконавиця поділилася, що стало причиною такого рішення.

"Перш за все, мені потрібен був цей час, щоб віддалитися трішечки від шоубізнесу, побути з сім'єю, з самою собою. У мене дуже хороший чоловік, хороша сім'я і я хотіла пожити як справжня, нормальна людина. Я ще не заміжня, але коли ми востаннє спілкувалися, це були ті стосунки, про які ми говорили", – пояснила виконавиця.

LAMA вперше розповіла, чому досі не має дітей та про свого коханого

45-річна знаменитість не має дітей. Наталія поділилася, що ніколи не народить і не бачить себе в ролі мами.

"У мене не було свідомого рішення. Я пам'ятаю себе в 23 роки і я розумію, що це ж треба дітей народити, всі ж то кажуть, що це треба, а я розумію, що мене не тягне до цього. Просто зараз навколо мене дуже багато знайомих з дітьми і я розумію, що їм так важко. Там і мами, і дідусі, а я собі думаю, моя мама у Франківську і як я буду це все витягувати, і Lama зараз, бо я зрозуміла, що я хочу далі продовжувати писати пісні", – розповіла зірка.

Артистка також додала, що коханий розділяє думку обраниці щодо нащадків і не вимагає у Дзеньків народжувати йому дітей.

"Він розділяє мою думку. Важливо в житті знайти пару. У нас 2 собаки: лайка і дворовий песик, ми живемо у лісі, ми медитуємо, ми духовно розвиваємось. Коли я лишилась одна, без продюсера, без команди, тобто Титанік на дні, як Садхгуру говорить, індійський йог: "Ви надто серйозно ставитесь до життя, переймаєтеся всім, для чого це? Віддайся всесвіту і ти отримаєш те, що треба". У мене таке враження, що я перейшла в якийсь 4D вимір, я почала бачити набагато чіткіше і ясніше, що треба робити. Просто треба віддатися", – поділилася вона.

Нагадаємо, днями Юрій Горбунов натякнув, що хоче третю дитину. Ведучий хоче, аби дружина народила йому ще й дівчину.

Джерело