Тренер дончан Роберто Де Дзербі здобув перший трофей у своїй кар'єрі

Донецький "Шахтар" здобув перемогу у матчі за Суперкубок України, здолавши своїх головних суперників – київське "Динамо" з рахунком 3:0.

У першому таймі кияни змарнували декілька непоганиx нагод, а от новачок "Шахтаря" Ласіна Траоре своїм моментом скористався сповна і відкрив рахунок.

У другому таймі Траоре оформив дубль з передачі бразильця Ісмаїлі, а Алан Патрік поставив фінальну крапку в грі – 3:0.

Для "Шахтаря" цей Суперкубок став дев'ятим в історії, за кількістю цих трофеїв "гірники" наздогнали киян.

Для тренера "Шахтаря" Роберто Де Дзербі, який очолив команду влітку, цей трофей став першим в тренерській кар'єрі.

Вже за два тижні у киян буде чудова нагода помститися принциповому супернику – у матчі 10 туру кияни приймуть "Шаxтар" на НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, що під час матчу "Динамо"-"Олександрія" ультрас "Динамо" накинулися на глядачів із дітьми.