Донецький "Шахтар" розгромив київське "Динамо" і завоював Суперкубок України. Поєдинок за перший трофей у сезоні, який відбувався на столичному НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 3:0.

"Гірники" першими могли забити, коли з м'ячем завозився Денис Бойко, проте в цьому епізоді киянам пощастило — після рикошету від гравця донецької команди м'яч вилетів в поле.

"Біло-сині" відповіли двома моментами у Владислава супряга і Віталія Буяльського. Перший із забійної позиції пробив у штангу, а удар другого з-під поперечини витягнув Андрій Пятов.

Нестримний Траоре і шедевр Алана Патріка: "Шахтар" розгромив "Динамо" і завоював Суперкубок України

"Шахтар" же забив своїм першим ударом у створ воріт Бойко. Після метушні у штрафному майданчику номінальних гостей лассіньї Траоре ударом головою перекинув воротаря "Динамо" і відкрив рахунок в поєдинку.

У дебюті другого тайму "гірники" могли забити другий м'яч. Тарас Степаненко пробив здалеку і влучив у Іллю Забарна, від якого м'яч потрапив в штангу і вилетів в поле.

Але вже на 54-й хвилині підопічні Роберто Де Дзербі забили таки другий м'яч. Ісмаїлі отримав класну передачу на лівому фланзі від Педріні, втік до воріт і прострілив. Траоре забивав у порожні ворота.

Через сім хвилин рахунок і зовсім став розгромним. У "Шахтаря" пройшла контратака, яку ударом метрів з 20 в самісіньку дев'ятку завершив Алан Патрік.

"Біло-сині" не здалися, але відіграти хоча б м'яч так і не змогли.

Матч за Суперкубок України повинен був відбутися 24 липня, але через навантаження на футболістів в зв'язку з Євро-2020 битву за трофей перенесли на 22 вересня.

Для "Шахтаря" це 9-я перемога в турнірі. Стільки ж разів трофей вигравало і "Динамо".