Мережа «АТБ» уже багато років знайома кожному з нас. Сьогодні вона охоплює 24 області України, включаючи й  Івано-Франківську. У 293 населених пунктах країни відкрили тисячу сто сорок чотири інноваційних і  комфортних магазини найбільшого вітчизняного ритейлера. Цей показник постійно зростає. Дотримуючись стратегії динамічного розвитку, компанія кожного року відкриває близько сотні нових магазинів, а також проводить модернізацію ще не менше як п’ятдесяти маркетів. Вже кілька років поспіль «АТБ» приділяє особливу увагу розширенню мережі в нашому західному регіоні. Нагадаймо, що минулого року до чималої мапи «АТБ» було додано одразу дві області – Чернівецьку та Закарпатську.

Компанія «АТБ» запропонувала Франківщині європейські  стандарти якості та безпеки

Аби на численних яскравих поличках кожного з магазинів мережі постійно були  представлені свіжі продукти та якісні товари першої необхідності, лідер ритейлу створив  одну з найбільш розвинених логістичних інфраструктур в нашій країні. У різних регіонах з’явилися надсучасні мультитемпературні складські центри європейського зразка. До кінця поточного року їх буде десять.  Асортимент маркетів «АТБ» перевищує 3,5 тис. найменувань, близько тисячі з яких представлені продукцією власних торгових марок. А от цінова політика компанії залишається незмінною за будь-яких умов та обставин – вартість товарів  у «АТБ» завжди на 10–15% нижча за середньоринкову. Досягають такої значної економії не за рахунок якості. Супермаркети торговельної мережі вже кілька років проходять сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005, який у розвинених країнах вважають своєрідним знаком якості. Окрім того, власний фаховий відділ контролю «АТБ» системно проводить планові та позапланові внутрішні перевірки, які не поступаються суворим міжнародним аудитам.

Компанія «АТБ» запропонувала Франківщині європейські  стандарти якості та безпеки

Компанія «АТБ» запропонувала Франківщині європейські  стандарти якості та безпеки

Величезний асортимент якісних товарів, зручне розташування магазинів, великий паркінг, по-європейськи комфортні умови та неодмінно доступні ціни –  все це робить «АТБ» улюбленим магазином майже чотирьох мільйонів громадян. Саме стільки клієнтів щодня купують товари в маркетах цієї мережі.

Компанія «АТБ» запропонувала Франківщині європейські  стандарти якості та безпеки

Безперебійно забезпечувати клієнтів,   у тому числі й мешканців нашого міста Франка, гарантовано свіжими продуктами за максимально доступними цінами компанії допомагає оптимізація багатьох бізнес-процесів і принципова відмова від посередників. «АТБ» завжди працює безпосередньо з постачальниками продукції.  З огляду на масштаби бізнесу виробники погоджуються укладати ексклюзивні контракти з галузевим лідером.

Спираючись на передовий європейський досвід, а також щедро інвестуючи у власні інноваційні розробки, компанія зуміла вибудувати ефективну модель соціально орієнтованого та патріотичного бізнесу. Вже багато років поспіль «АТБ» утримує абсолютне лідерство в галузі за багатьма показниками. Йдеться про товарообіг (за шість місяців 2020 року він становив 70,7 млрд грн.), обсяг сплати податків і зборів (за перше півріччя – 7,57 млрд грн.), кількість магазинів, розвиток логістичної інфраструктури, чисельність співробітників (більше ніж 60 тис. осіб), мапу присутності, благодійні проєкти, створення нових робочих місць (цей фактор дуже важливий для невеличких населених пунктів).

Компанія «АТБ» запропонувала Франківщині європейські  стандарти якості та безпеки

«За такими цифрами – податки, сплачені  до державного і місцевих бюджетів, тисячі створених нових робочих місць, реалізовані національні та регіональні благодійні проєкти, а також програми допомоги та підтримки… Сьогодні можна  стверджувати, що наша команда сформувала стійку бізнес-модель, здатну відповідати на будь-які виклики сучасності! Ми не зупиняємося!» – повідомив Борис Марков, генеральний директор корпорації «АТБ».

Працюючи у сфері вітчизняного ритейлу, «АТБ» стала драйвером усієї галузі. Багато того, що сьогодні є звичною справою для будь-якого супермаркету Франківська, свого часу було протестовано, впроваджено, а в деяких випадках і розроблено саме в цій торговельній мережі. 

Сьогодні компанія продовжує задавати високий темп розвитку та рівень сервісу для усієї української торгівлі. Останнім часом були реалізовані такі сміливі проєкти, як адресна доставка продуктів, перший український продуктовий інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Скасовану урядом навесні минулого року паперову книгу скарг і пропозицій замінив інтелектуальний чат-бот, з яким можна спілкуватися у Viber і Telegram. У магазинах мережі зараз встановлюють поштомати. На стадії впровадження також технологія Scan & Go, яка дозволяє покупцеві самостійно сканувати товари й оплачувати їх в мобільному додатку, що дуже зручно.

Джерело