Влада змушує робити одне, а сама робить інше

Масова інформаційна пропаганда проти вакцинування з боку Росії, освітні прогалини та нікчемні дії нинішньої влади – це три головні чинники чому українці не хочуть вакцинуватися. Про це в етері програми "Час новин. Підсумки" з Віталієм Ковачем заявив колишній заступник міністра охорони здоров'я, перший заступник директора клініки "Оберіг" Олександр Лінчевський.

Він зауважив, що непослідовні дії влади та особисто президента є основним чинником, який викликає недовіру до тотального щеплення.

Понад 50% українців проти вакцинації: ексзаступник міністра охорони здоров'я назвав основні причини (Відео)

"Російська пропаганда потужна, але принаймні внутрішньої брехні і пропаганди бути не повинно. Ми пам'ятаємо ці помилки уряду Зеленського і стосовно вакцинації де нам обіцяли бути першими, і системи тестування, і відсутності кисню в лікарнях. Ці речі вони накопичуються. Вони є поруч, ми їх бачимо і пообіцяли одне, а зробили інше, нас заставляють робити одне – самі роблять інакше. І ця недовіра – це найгірше що можна робити під час епідемії", – повідомив заступник міністра охорони здоров'я України (2016-2019) Олександр Лінчевський.

Дивіться також: Чому понад 50% населення проти вакцинації: як в Україні планують боротися з фейками щодо COVID-19 – сюжет

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело