У треті вихідні вересня відзначається Міжнародний день чистих берегів – 2021 та Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day.

Як йдеться на сторінці Дністровського басейнового управління водних ресурсів, зібрали 40 мішків сміття.

Цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів аби запобігти забрудненню  побутовими відходами водних ресурсів.

Прикарпатці очистили берег річки Бистриці Солотвинської від сміття

Після завершення літнього сезону пікніків на берегах водойм залишається багато сміття, тож працівники управління обрали одне з популярних для відпочинку, як місцевих людей, так і мешканців сусідніх населених пунктів.

“Хочеться зауважити, що минулого року екотолока відбувалась на цьому ж місці та тоді сміття було значно більше. Це свідчить про те, що екологічні акції та просвітницька робота дають свої плоди і люди стають екосвідомішими”, – йдеться в дописі.

Працівники Дністровського БУВР одразу сортували побутові відходи та відправили пластик і скло на перероблювання.

Прикарпатці очистили берег річки Бистриці Солотвинської від сміття Прикарпатці очистили берег річки Бистриці Солотвинської від сміття Прикарпатці очистили берег річки Бистриці Солотвинської від сміття Прикарпатці очистили берег річки Бистриці Солотвинської від сміття Прикарпатці очистили берег річки Бистриці Солотвинської від сміття Прикарпатці очистили берег річки Бистриці Солотвинської від сміття

Джерело