Загинула родина з 10 людей, серед яких семеро – дітей

Вашингтон назвав помилкою останній ракетний удар по Афганістану – військові переплутали терористів із мирними мешканцями. США здійснили його наприкінці серпня у Кабулі. Про це повідомляє "5 канал".

Тоді загинули 10 людей, серед яких семеро дітей. Усі – члени однієї родини. Найменшій дівчинці було 2 роки. Генерал армії США Кеннет Маккензі вибачився перед родичами загиблих і назвав себе відповідальним за удар і наслідки. А також спростував попередні заяви американського командування.

Ті переконували, що дрон вдарив по цілі, пов'язаній із радикальним угрупуванням. А саме – по автомобілю, в якому кілька смертників ІДІЛ нібито прямували до аеропорту Кабулу. Там вони начебто планували скоїти новий теракт. За версією розвідки, машина по якій завдали удар, була нашпигована вибухівкою.

"Цей удар ми завдала, бо були цілком упевнені, що він зможе запобігти безпосередній загрозі нашим військовим та людям, яких евакуйовували з аеропорту. Але це було помилкою. 10 цивільних, зокрема сім дітей, трагічно загинули внаслідок того удару. Більш того, ми наразі вважаємо малоймовірним, що цей автомобіль або загиблі мали стосунок до ІДІЛ", – відзвітував Маккензі.

Джерело