15 вищих навчальних закладів Харкова братимуть участь у сьомому освітньому проєкті "Ніч науки". Захід відбудеться у суботу, 18 вересня.

Цьогорічне відкриття "Ночі науки" заплановане на 15:30 та пройде біля сухого фонтану на площі Свободи, цитує пресслужба міськради заступника директора Департаменту по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами Костянтина Деменкова.

Виші розпочнуть свої програми о 16:00, триватимуть презентації до 22:00.

18 вересня у Харкові —

Вхід на заходи "Ночі науки" — безплатний.

Як ходитиме трансфер

Між університетами на час заходу курсуватимуть автобуси за чотирма маршрутами. Інтервал руху — 15-30 хвилин.

Маршрут №1 ходитиме від площі Свободи до аерокосмічного, фармацевтичного, педагогічного університетів та у зворотному напрямі. Маршрут №2 курсуватиме від площі Свободи до медичного університету, економічного університету імені Кузнеця та університету радіоелектроніки. Маршрут №3 везтиме з площі Свободи до автомобільно-дорожнього університету, Харківського гуманітарного університету "НАУ", університету міського господарства імені Бекетова. За маршрутом №4 гості "Ночі науки" зможуть дістатися Української інженерно-педагогічної академії та державного університету залізничного транспорту. Що у програмі

Національний аерокосмічний університет імені Жуковського пропонує гостям відчути себе пілотом літака чи вертольоту, підготував презентації про проєктування авіаконструкцій, енергетику, робототехніку, сонячну енергетику та інші теми.

У фармацевтичному університеті говоритимуть про створення лікарських препаратів, вітаміни, харчові добавки, мікроорганізми, проведуть хімічні експерименти, а також флуорисцентне шоу.

В університеті залізничного транспорту заплановані майстеркласи, інтерактиви та конкурси на тему залізничного транспорту, будівельних матеріалів та економіки.

В педагогічному університеті імені Сковороди — мовознавчі конкурси, презентація культур світу, мінералів, математичні фокуси тощо.

В університеті внутрішніх справ готуються демонструвати тактику дій поліції під час різноманітних ситуацій та виступ барабанщиць.

В університеті імені Каразіна запланували 55 заходів, зокрема археологічні, фізичні, біологічні, зоологічні, комп'ютерні, економічні та інші.

Харківський політехнічний інститут підготував у програми "Цікава хімія", "Лабораторія блискавок" та інші.

З детальною програмою заходів можна ознайомитися за посиланням.

Обмежать паркування

На час проведення "Ночі науки" на центральних вулицях Харкова заборонять паркувати автівки, попереджають у міськраді.

Заборона триватиме з 16:00 до 22:00 18 вересня. Не можна буде паркуватися:

по вул. Чайковській, на ділянці від вул. Пушкінської до вул. Труфанова; по вул. Політехнічній, вул. Кирпичова та вул. Мистецтв; по вул. Маршала Бажанова, на ділянці від вул. Пушкінської до вул. Потебні. Читайте також

У травні в Харкові відбулася Ніч музеїв

Джерело