З боку американського вищого керівництва не було ніякої демонстрації приязні, вказав публіцист

Американськи офіційні особи, за винятком прессекратаря Білого дому, ніяк не коментували зустріч Джо Байдена та Володимира Зеленського. А сам президент США не згадував публічно про цей візит – і це не дуже добра реакція для України.

Такими думками поділився журналіст, публіцист і письменник Віталій Портников у шоу "Гончаренко рулить" на "5 каналі".

Байден про зустріч нічого не згадував, ніби її не було – Портников про візит Зеленського до США (Відео)

"Після зустрічі з прем'єром Ізраїля Байден вийшов з Нафталі Бенетом до журналістів, сказав, що Бенет його хороший друг, хоча він тільки з ним познайомився. Це була демонстрація приязні. Тут ніякої демонстрації приязні не було: помітьте, що взагалі американські офіційні особи, за винятком прессекретаря Білого дому пані Псаки, яка за посадою має коментувати цей візит (Зеленського – ред.), вони не коментували. Байден не згадував цей візит, ніби його і не було. І це вже не дуже добре", – сказав Портников.

Шоу "Гончаренко рулить" виходить на "5 каналі". Нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій.

Нагадаємо, раніше відома українська письменниця Оксана Забужко заявила, що "Квартал 95" за стилем і манерою – це московський шоу-бізнес.

Джерело