За непокору погрожували відповідними оцінками

У Черкаській області, на уроці трудового виховання дітей змушували збирати урожай гарбузів. За непокору погрожували відповідними оцінками. Про це повідомляє місцеве видання "Про все".

Про інцидент розповіла мама одного з учнів. Жінка зазначила, що в результаті такого "уроку" її син поскаржився на головний біль.

На Черкащині вчителька змушувала дітей

"Днями при високій температурі повітря +25°C дітей змушували протягом двох уроків на трудовому навчанні носити гарбузи, при цьому вони не були попереджені ні про головні убори, ні про змінний одяг. Менший син поскаржився на головний біль, на що вчителька відповіла, що не буде працювати лише якщо принесе довідку. Вона ще й наголосила, що якщо діти не працюватимуть, то отримуватимуть "відповідні" оцінки", – зазначила мати учня.

Після скарги у місцеві органи самоврядування, гарбузи повикорчовували. Жінка планує звертатися до прокуратури з приводу неправомірного використання праці дітей у школі.

"Перше, що треба зробити – звернутися до директора із заявою, щоб надав копію навчальної програми з трудового навчання, де вказана тема "Перенесення гарбузів". Якщо такої теми у навчальному плані немає, то можна припустити, що у цій школі практикується примусова дитяча праця. Я спілкуватимусь зі школою з приводу цієї ситуації", – наголосив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Як повідомляв 5.UA, в Одесі чоловік погрожував підірвати гранату на території школи.

Джерело