"Металіст" вперше втратив очки у своєму дебютному сезоні в Першій Лізі. Зустріч з житомирським "Поліссям" завершилася нічиєю.

Гра дев’ятого туру відбулась 17 вересня на стадіоні "Металіст" у Харкові.

Рахунок у матчі відкрили гості. Це сталося на 10-й хвилині, коли гравці "Полісся" заробили штрафний. Виконувати стандарт взявся Андрій Козак. Він пробив з-за меж штрафної у "стінку", де м’яч у падінні скорегував Андрій Гітченко – захисник головою відправив снаряд у ворота харків’ян.

Для Гітченко це другий забитий м’яч у сезоні.

Гравців "Металіста" посилили тиск, харків’яни контролювали м’яч понад 65% часу. Попри це, вразити ворота житомирян до перерви їм не вдалося.

Понад пів години другого тайму також минули без забитих м’ячів, допоки на 76 хвилині арбітриня Анастасія Романюк не покарала півзахисника гостей червоною карткою. За грубу гру був видалений Владислав Огіря: в підкаті він влучив у ногу супротивника, це сталося в центрі поля.

Ця червона картка стала п’ятою для опонентів "Металіста" в дев’яти іграх команди у Першій Лізі.

Ще за три хвилини, вже граючи у більшості, харків’яни зуміли зрівняти рахунок. Після подачі з кутового, Єгор Демченко прийняв м’яч головою та скинув під воротаря: відскочивши від газону снаряд влетів у сітку воріт.

Із рахунком 1:1 команди відіграли основний час. Арбітриня Анастасія Романюк додала ще 7 хвилин. Відбиваючи атаки харків’ян, вже у додатковий час, гості заробили ще дві жовті картки, проте втримали нічию.

Після восьми перемог поспіль "Металіст" вперше втрачає очки, проте залишається лідером турнірної таблиці. Всього за дев'ять турів харків'яни заробили 25 очок.

Що відомо 12 вересня "Металіст" у три м'ячі обіграв "Краматорськ". 11 вересня житомирське "Полісся" перемогло на своєму полі "Прикарпаття" з Івано-Франківська. Що далі Наступна гра "Металіста" відбудеться 26 вересня: команда гратиме в десятому турі з "Кривбасом" з Кривого Рогу. Нині це найближчий суперник харків'ян у турнірній таблиці: команда посідає дуре місце та після 8 ігор має 19 очок. 2 жовтня "Полісся" гратиме з "Волиню" з Луцька на виїзді.