“Професія рятувальника – це спосіб життя”. Так говорить про свою роботу начальник пожежно-рятувальної частини №2 у Кропивницькому Павло Гавриш. Працює пожежним з 2008 року. Розповів, що перший виїзд на пожежу мав в студентські роки: горів завод і курсантів разом з іншими підрозділами залучили до гасіння. У День рятувальника чоловік розповів Суспільному про свою роботу та врятованих людей.

Павло Гавриш каже: бувають пожежі, на яких працювати доводиться більше двох-трьох годин. "Від тяжкої праці можуть бути мозолі, хочеться спати, відпочивати. Але чекаєш, коли проведеться заміна особового складу. Одні люди йдуть відпочивати, інші заступили і з новими силами починають працювати".

Пожежний говорить: за часи його роботи найбільше запам'ятався випадок, коли під час дорожньої аварії врятували жінку з дитиною.

"Дитина не травмувалася, а мама була без свідомості. Ми її передали медикам швидкої допомоги. І потім вже дзвонили в реанімацію, дізнавалися про її стан. І я запам'ятав очі цієї дитини і те, що вона сказала мені: "Дякую вам, що ви надали допомогу моїй мамі"".

Павло Гавриш говорить: хоча рік тому став начальником частини, на виклики продовжує виїжджати і нині. Додає: щоб стати рятувальником, треба мати хорошу фізичну підготовку і бути психологічно готовим до різних ситуацій, коли рятуєш людей.

Читайте також На Кіровоградщині створили підприємство "Міжнаpодний аеpопоpт "Кpопивницький". Що це означає? У Кропивницькому закінчили ремонт проїжджої частини вулиці Вокзальна У селі Новороманівка на Кіровоградщині закрили школу. Де навчаються діти та працюють вчителі

Джерело