Відома балерина і суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар відверто розповіла про свою драматичну історію

Цього разу на сторінці судді "Танців з зірками" з'явилися нові відео в Instagram. Катерина зважилася поділитися в соцмережах одкровенням щодо своїх депресій.

Суддя

Суддя

"Ви у мене питаєте реальних історій і порад, чи була у мене депресія...Так, була. Один раз була. Шалено важка, сильна, Довга. Один раз була така маленька - маленька, втретє взагалі не була. Це завдяки моєму чоловікові. Цій людині, яка була зі мною поруч і допомагала мені з цією депресією справлятися".

Суддя

"У мене в один час були великі проблеми з годуванням дитини. З годуванням Тимура. Хлопчики їдять до тих пір, поки їм, знаєте, молоко біжить в рот і потім доводиться працювати і намагатися, він засинав і доводилося будити. "

Суддя

"Я обкладала цю груди, яка у мене була як камінь, яка була у мене під шиєю, і капустяними листами і робила масажі. Мені здавалося, що у мене була масажитська-вчителька, як Фрекен Бок, величезна, як 2 метри зростом. Така здорова, коли я побачила її, як вона брала мої груди і так тискала її. Я там просто з'їдала рушник, у мене крутилися градом сльози і я хотіла вити", - відверто розповіла Катерина.

Суддя

"Мені здавалося, що це було ще складніше ніж пологи. Багато різних ситуацій. І як я вставала після кесаревого розтину, коли ти не можеш близько тижня, коли ти ведуча балерина, ти не можеш встати і випрямитися для тебе це теж величезний стрес. Коли ти не можеш встати нормально і самостійно і погодувати дитину вночі. Коли тобі обов'язково потрібна допомога своїх близьких", - поділилася балерина.

Раніше повідомлялося, чоловік Кухар з "Танців з зірками" розкрив, як балує дружину після дванадцяти років стосунків: "Чекає масаж і..."

Також, над Кухар "познущалися" через сюрприз з ямою і Чмерковським на "Танцях з зірками": "Залиште за лаштунками"

Джерело