Треба удвічі скоротити шкідливі викиди в атмосферу до 2030-го року, наголосив Гутерреш

Життя в борг у природи. ООН звітує, що кліматичні зміни - більш масштабні, аніж ми припускали. І людство робить замало, аби їх сповільнити. Про це йдеться у звіті групи "Об'єднані в науці 2021". І саме про це говорить у відеозверненні генсек ООН Антоніу Гутерреш.

Унаслідок недбалого ставлення до екології та довкілля - стрімко зростає рівень моря. А також середні глобальні температури. І саме це є причиною масштабних повеней та пожеж, стихійних лих і незвичних температур та погодних явищ - саме у ті сезони року, де їх не чекають. Аби запобігти цьому, треба удвічі скоротити шкідливі викиди в атмосферу до 2030-го року. Але уряди світових держав не доклали для цього зусиль.

"Ми дійшли до переломного моменту щодо нагальних дій у царині кліматичних змін. Порушення стану клімату і нашої планети - гірше, ніж ми думали. І рухається швидше, ніж передбачали. Проте ми далекі від досягнення цілей Паризької угоди. Цей звіт показує - наскільки далекі. Останні 5-ть років стали одними з найгарячіших за всю історію спостережень", - наголосив генеральний секретар ООН.

Джерело