У Рівному мешканців закликають взяти участь в обміні рослинами. Такий захід організовує обласна книгозбірня, повідомила бібліотекарка Галина Бойко. Пройде у стінах закладу таке вперше.

Зі слів бібліотекарки, до участі в обміні запрошують тих, хто має надлишок кімнатних рослин, хоче знайти для себе нову рослину чи просто має бажання поспілкуватись із тими, хто цінує кімнатні рослини.⠀

Умови участі такі:

Рівнян кличуть обмінюватись вазонами. Де й коли це зробити рослина має бути здорова та бажано укорінена. Свіжозрізи також можуть брати участь, за умови наявних ознак росту; приносити рослину бажано із попередньо зазначеною назвою; учасник серед рослин інших учасників обирає собі нову: одна ваша рослина - одна рослина на обмін;

Захід в обласній науковій бібліотеці, що у центрі міста, розпочнеться у неділю, 19 вересня, о 12:00 та триватиме до 15:00 у відділі документів із гуманітарних наук, що на четвертому поверсі.

У бібліотеці додали, що це не перший екозахід, який влаштовують у стінах книгозбірні. У них не допускають комерційної чи політичної складової.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Джерело