У МВФ підтвердили віртуальний візит місії до України в другій половині вересня. Оціночна місія Міжнародного валютного фонду зосереджуватиметься на питаннях незалежності НБУ, реформах та зміцненні антикорупційних інституцій.

Про це заявив директор пресофісу МВФ Джеррі Райс під час брифінгу в штабквартирі Фонду у Вашингтоні.

Точні дати візиту місії Райс уточнити відмовився. А також сказав, що не може назвати будь-яких термінів виділення наступного траншу для України або щодо можливого продовження програми. 

У МВФ підтвердили свій візит до України у вересні: на чому зосередиться місія в Києві

"Не можу дати жодних деталей про таймлайн виділення грошей або про розширення (програми) ... Дискусії тривають... Ми зосереджуватимемося на питаннях, пов’язаних зі зміцненням управління й автономності роботи Національного банку України, реформами в судовій сфері, відновленням й посиленням антикорупційної структури, а також забезпеченням стійкого фіскального стану тощо", - заявив представник Фонду.

Нагадаємо:

У Національному банку України припустили, що сума другого траншу за програмою stand-by від Міжнародного валютного фонду (МВФ) для України може складати понад 700 млн доларів. 

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з директоркою МВФ Крісталіною Георгієвою з приводу виділення другого траншу. Тоді Георгієва повідомила, що місія МВФ відновить роботу в Україні вже у вересні.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело