У православному світі 17 вересня відзначає день ікони Пресвятої Богородиці "Неопалима Купина". У цей день можна захистити свій будинок. 
 
Віряни моляться до святині  та просять захистити їхню домівку від блискавок та пожеж. Також православні християни просять здоров'я для свійської худоби, передає портал "Доброта". 
 

Наші предки вірили, якщо у цей день на вулиці дощ, то осіння пора буде посушливою. А якщо ж цього дня у лісі зустріти мурашники великого розміру, то слід чекати сильних морозів взимку.

День ікони Пресвятої Богородиці

Також в давнину вірили, якщо цього дня у село забіг заєць та голосно гупає сова, слід чекати сильної пожежі. Якщо пожежа все-таки сталася, то потрібно попросити в ікони допомоги та обнести її навколо палаючої будівлі.

День ікони Пресвятої Богородиці
Християни вірять, що цього дня варто уникнути походу в гості, адже це може накликати на вас біду.

Традиції в цей день.

Господині в цей день займаються прибиранням ріпчастої цибулі, а господарі штурхають снопи вилами, щоб прогнати злих духів, які там ховаються.

Під час побудови оселі, вилами протикають й мох, який закладають під час будівництва. Такий ритуал захищає оселю від нечисті та залучає добробут.

У цей день не можна подавати милостиню, бо притягнете злидні.

Джерело