У Києві за ґрати відправили чоловіка, який в дитячих поліклініках приставав до малолітніх дівчаток. Їм він демонстрував свій статевий орган. За це громодянин проведе у в'язниці п'ять років.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури.

Як стало відомо, інцидент стався ще в 2019 році в Деснянському районі міста. Там чоловік, в одній з дитячих поліклінік, здійснював розпусні дії відносно двох дівчаток у віці чотирьох та п'яти років.

Показав статевий орган в дитячій поліклініці: у Києві за ґрати відправили збоченка, який приставав до малолітніх дівчат

“Встановлено, що чоловік, користуючись тимчасово відсутністю сторонніх осіб, демонстрував свій статевий орган дівчини, яку помітив в коридорі поліклініки на просп. Маяковського, а через деякий час здійснив такі ж дії відносно другої дитини у коридорі поліклініки на Вигурівському бульварі”, — розповіли в Київський міський прокуратури.

Затримали чоловіка очевидці інциденту. Після чого передали його правоохоронцям. Пізніше Деснянський районний суд Києва засудив громадянина на п'ять років в'язниці.

Нагадаємо, що у Києві правоохоронці викрили шахрайську схему, за якою злочинне угруповання виготовляло підроблені документи для виїзду громадян України до Польщі.

Джерело