Усі виступи українських футболістів на старті єврокубків.

Дванадцять українських гравців разом зі своїми іноземними клубами змогли потрапити до групового етапу нового єврокубкового сезону. Усі вони представляють різні клуби, які виступають як у Лізі чемпіонів, так і Лізі Європи та Лізі конференцій.

У цій підбірці відсутні українці, що грають за "Динамо", "Шахтар" та "Зорю". І ці клуби не найкращим чином почали єврокубковий сезон у груповому етапі: "Динамо" поділило очки з "Бенфікою" (0:0), "Шахтар" програв "Шерифу (0:2), а "Зоря" - "Буде-Глімт" (1:3).

Дві результативні передачі та травма. Як зіграли українці в першому турі єврокубків: відео

На трьох українські клуби забили лише один гол, а от українці в іноземних колективах створили для своїх команд два голи.

Ліга чемпіонів Роман Яремчук ("Бенфіка"): вийшов в основі, замінений

Яремчук дебютував у груповому етапі Ліги чемпіонів. Сталося це в Києві у матчі проти "Динамо". Українець вийшов в основі, мав кілька нагод, але не забив - його замінили на 59-й хвилині.

Читайте також: "Не показую навіть 50% тієї гри, що у "Генті". Українець Яремчук - про матч проти "Динамо" Олександр Зінченко ("Манчестер Сіті"): відіграв увесь матч

Зінченко не отримує багато ігрової практики на старті сезону в "Манчестер Сіті", а от на матч Ліги чемпіонів проти "Лейпцига" українець вийшов в основному складі на позиції лівого захисника і відіграв усі 90 хвилин. У пасиві Зінченка жовта картка, а матч закінчився перемогою "Сіті" - 6:3.

Едуард Соболь ("Брюгге"): асист та відіграв увесь матч

"Брюгге" українського захисника Соболя у першому турі зустрічалося вдома проти ПСЖ - і змогло здобути нічию. Єдиний гол бельгійці забили з передачі Едуарда Соболя - для українця це перша результативна дія в кар'єрі у Лізі чемпіонів.

Руслан Маліновський ("Аталанта"): вийшов в основі, замінили

"Аталанта" Маліновського зіграла внічию 2:2 проти "Вільярреала" на виїзді. Руслан відіграв стартові 70 хвилин, після чого його замінили.

Андрій Лунін ("Реал"): на лаві запасних Ярослав Ракіцький ("Зеніт"): відіграв 88 хвилин проти "Челсі" Ліга Європи Ігор Харатін ("Легія"): дебютував в основі

Півзахисник дебютував у стартовому складі нової команди - він вийшов в основі "Легії" на гру проти "Спартака". Ігор відіграв 59 хвилин, після чого його замінили. А "Легія" виграла в Москві з рахунком 1:0.

Олександр Зубков ("Ференцварош"): вийшов в основі

Зубков залишився єдиним українцем у складі "Ференцвароша", він вийшов у старті на лівому фланзі на гру проти "Баєра" - відіграв 87 хвилин, перш ніж його замінили.

Андрій Ярмоленко ("Вест Гем"): вийшов на заміну

Ярмоленко з'явився на полі за "Вест Гем" на 83-й хвилині матчу проти "Динамо" Загреб. Українець вийшов на позиції форварда,

Ігор Пластун ("Лудогорець"): відіграв увесь матч

Центральний захисник відіграв усі 90 хвилин у нічийному матчі "Лудогорця" проти данського "Мідтьюллана". Це уже дев'ята гра в єврокубках у цьому сезоні для Пластуна (8 - у кваліфікації Ліги чемпіонів). В усіх він відіграв повністю.

Ліга конференцій Тарас Качараба ("Славія"): травма

Центральний захисник, дебютант збірної України, отримав перелом виличної дуги у матчі Ліги конференцій за "Славію". За інформацією клубу, він пропустить від 4 до 6 тижнів ігрового часу. А це означає, що не зіграє у жовтневих матчах збірної України.

Роман Безус ("Гент"): асист

Півзахисник Безус відіграв 63 хвилини за "Гент" у першому турі Ліги конференцій і приніс своїй команді перемогу, віддавши єдиний асист у матчі.

Для Безуса - це ювілейна 30-а результативна дія в усіх турнірах за "Гент".