Відома українська спортсменка Марина Бех-Романчук порадувала своїх шанувальників у соціальній мережі Instagram новими знімками.

Титулована легкоатлетка поділилася знімками зі стадіону. На фото вона в чорному спортивному топі і шортах, а навколо – соковита зелень стадіону і теракотові покриття доріжки. Дівчина стоїть в півоберта до фотографа, її обличчя не видно. Але зате видно м'язи її спини, рук і ніг – і це не може не захоплювати.

«One year of nonstop TRAININGS, FLIGHTS, COMPETITIONS. And even when you are terribly tired, I will still say how much I love it (Один рік безперервних тренувань, польотів, змагань. І навіть коли ти жахливо втомлюєшся, я все одно скажу, як сильно мені це подобається)», - підписала вона знімок.

Марина Бех-Романчук вразила спинкою, від якої слинки течуть:

Марина Бех-Романчук вразила спинкою, від якої слинки течуть:

"Je suis fan de ton verso mais aussi de ton recto (я фанат твоєї спини, але і твоєї передньої частини)", " What a horny woman. My God (яка збудлива жінка. О Господи)", - пишуть фанати легкоатлетки.

Багато також вражені красою тіла Українки.

"Perfect body» ідеальне тіло)", "Шикарна фігурка!", "Amazing body (приголомшливе тіло)», - зазначають у коментарях фанати Бех-Романчук.

Джерело