Євген Клопотенко дав майстер клас на каналі 1+1. Відповідне відео з'явилося на офіційному каналі шоу Сніданок.

Кулінарний експерт Євген Клопотенко, незважаючи на свій багатий досвід, все ще відкриває для себе нові сторінки української кухні, а також продовжує ділитися своїм багатим досвідом в соціальних мережах. Зірка "МастерШеф" має вдячну аудиторію в соціальній мережі Instagram - на неї підписано 596 тисяч фоловерів.

Також віднедавна український шеф-кухар вирішив ділитися основами кулінарії. На шоу Сніданок він розповів що потрібно знати початківцю кулінару для того, щоб почати готувати свої шедеври. Передбачається, що Клопотенко буде щовівторка брати участь у даній передачі і давати прості і практичні поради.

Зірка

Зірка

Для початку він розповів про основи оформлення свого робочого місця. В першу чергу потрібно зробити так, щоб дошка на столі не їздила.

Секрет, який я завжди роблю, коли вас немає. Я роблю так, щоб дошка не їздила. Тому що якщо б вона їздила, у мене не було б пальців на руці. Тому те, що потрібно робити. Це базові речі, які завжди приходить студент на кухню, або кухар на кухню, вивчити від А до Я
, - повідомив він.

Для того щоб вона не їздила, Клопотенко запропонував підставити під неї губку або мокрий папір. Також він показав безліч ножів, які він використовує для нарізування продуктів.

Джерело