Про це Гео Лерос написав у Facebook.

Нардеп запевняє, що не причетний до підпалу своєї автівки.

“На мою думку (висловлюючись юридичною мовою), це відео зроблене в кабінеті у пана Столара”.

“Ще у 2016 році (Віталій) Кличко мене познайомив зі Столаром… з метою фінансування столичних арт-проєктів. Після цього відбулось декілька зустрічей у його офісі, це було задовго до мого депутатства. За його підтримки було реалізовано низку проєктів: один мурал; він був одним із тих, хто допоміг випустити книгу “Київ стріт арт”; також я випустив фільм “На життя старше”… Зустрічі відбувались у його офісі. Мені було відомо, що пан Столар веде відеозапис всіх зустрічей у своєму кабінеті, але те, як він їх використовує стало дійсно “сюрпризом”, – сказав Гео Лерос.

Нардеп Гео Лерос назвав замовника «фейкового» відео про підпал його авто Нардеп Гео Лерос назвав замовника «фейкового» відео про підпал його авто

Нардеп Гео Лерос назвав замовника «фейкового» відео про підпал його авто

Нардеп повідомив, що президент Зеленський погодив голові свого Офісу Андрію Єрмаку “повернути Столара “смотрящим” у столицю.

“Столар, Єрмак та Павлюк є бенефіціарами політичних та медіа-проєктів, але головний проєкт пана Столара – це київська годівниця, і саме Єрмак повертає його у “велику гру”. Щоб підштовхнути Зеленського до дії, Столар приніс підступний план, він опублікував через помийки змонтовані записи цих зустрічей, в яких він приховав учасників цих зустрічей, включно із собою, та повністю сфальсифікував звук. Саме цієї вишеньки на торті не вистачало Столару, щоб отримати своє – контроль над столицею”, – написав Гео Лерос.

Лерос вказав на те, що на відео чомусь приховані інші люди, бо “тема розмови була геть інша”.

“По-друге, це монтаж декількох епізодів у різні роки. По-третє, фрагмент з передачею грошей відбувається у присутності великої кількості свідків, тому що це не є злочином чи секретом, це було до того, як я став депутатом. Саме у такий спосіб київська влада виділяла кошти на підтримку мистецьких проєктів. По-четверте, всіх окрім мене на цьому відео замазали і приховали, не чути хто і про що зі мною говорить, які питання мені ставлять і на які теми. На мою думку, це сам Столар записував розмови в своєму кабінеті багато років, і Столар злив ці записи і змонтував, щоб мене дискредитувати заради Зеленського та Єрмака. П’яте, я тепер не виключаю, що сам Столар міг підпалити мені авто, цю версію має перевірити слідство!”

Нардеп Гео Лерос назвав замовника «фейкового» відео про підпал його авто Нардеп Гео Лерос назвав замовника «фейкового» відео про підпал його авто Нардеп Гео Лерос назвав замовника «фейкового» відео про підпал його авто Нардеп Гео Лерос назвав замовника «фейкового» відео про підпал його авто

Раніше Державне бюро розслідувань відреагувало на поширений в мережі відредагований ролик, на якому нібито нардеп Гео Лерос обговорює імітацію підпалу його авто в серпні минулого року.

Як сповіщалося, в серпні 2020 року народному депутатові від “Слуги народу” Гео Леросу підпалили автівку.  1 вересня під час виступу перед парламентом, після якого його виключили з фракції “Слуги народу”, Лерос пригадав підпал свого авто і заявив: “Виклик я приймаю та нікому це не пробачу”.

Джерело