Мама співачки Наташі Корольової та зірки 90-х Русі - Людмила Поривай прилетіла до Києва з Маямі спеціально, щоб відсвяткувати власний ювілей. Цього року знаменитості виповнилося 75 років.

Людмила Іванівна переїхала до Америки на початку 90-х. Змінити країну вона вирішила після того, як 1993 року з життя пішов її коханий чоловік, йдеться у програмі "ЖВЛ".

"Він не помер власною смертю. Він не помер в 80 років! Він помер в 50! Улюблений тато! У розквіті сил! І, звичайно, все це дуже важко пережили!" – зізналася жінка.

Мама Наташі Корольової розповіла про свого бойфренда: "Він втратив свою дружину"

За океан вона полетіла розвіятися. Там стажувалася, потім - отримала пропозицію щодо роботи. Та головне - познайомилася з емігрантом із Москви, бізнесменом Ігорем. У них зав'язалися стосунки.

"Зустріла людину, яка теж втратила свою дружину. І наші доріжки переплелися. І ось я вже 28 років живу з Ігорем. З іншим чоловіком!" – сказала Людмила Поривай.

З коханим Людмила Іванівна часто постить спільні світлини у соцмережах та зізнається, що закохана та дуже щаслива.

Нагадаємо, декілька місяців тому старша сестра Наташі Корольової, зірка 90-х Руся прилетіла до України і розповіла про мрію повернутись на сцену. У артистки склалася дуже трагічна доля і вона була змушена призупинити співочу кар'єру.

Джерело