Лікар-уролог Денис Іванченко, який працює у лікарні села Торговиця Новоархангельської громади Кіровоградської області отримав квартиру за гроші громади. Про це Суспільному розповів керівник Новоархангельської багатопрофільної лікарні лікарні Віктор Лаврінчук.

За словами головного лікаря, на купівлю квартири виділили 537 тисяч гривень. "Умови такі: він має відпрацювати в лікарні 10 років. Денис вже відпрацював три, залишилось сім. Якщо відпрацює, зможе цю квартиру приватизувати".

Від лікарні до квартири п'ять хвилин пішки, розповів Денис Іванченко. Раніше житло у селі орендував. Каже, ремонтом нової квартири задоволений. "Квартира гарна. Без меблів, але ремонт хороший, усі умови є. Дві кімнати".

У Торговиці лікарю купили двокімнатну квартиру за гроші громади

Денис приїхав до Торговиці три роки тому з міста Миргород Полтавської області після того, як закінчив навчання. "Приїхав за державним розподілом. Зараз його відмінили, але коли я закінчував, то мене направили в цю лікарню. Однією з умов, що я поїду, було отримання квартири".

У Новоархангельській багатопрофільній лікарні працюють три десятки лікарів, сказав Віктор Лаврінчук. Нині в планах купити квартиру подружжю – лікарю хірургу та лікарю невропатологу. Каже, в лікарні не вистачає анестезіологів, терапевтів, ендокринологів.

Читайте також У Кропивницькому працівників дитячої обласної лікарні відправляють у відпустку власним коштом Кропивничанка Надія Єфремова – мати двох синів, які мають хворобу Дюшена. В інтерв'ю для Суспільного жінка розповіла, як дізналась про хворобу синів, про їх виховання та як підтримують один одного. "Не займайтесь самолікуванням". Кропивницька лікарка про алергію на амброзію "Замість квітів - життя дітям". У Кропивницькому для онкохворих дітей зібрали 41 тисячу гривень

Джерело