Стало відомо про те, що батьки школярів масово почали скаржитися на те, як їхніх дітей годують у навчальних закладах. Грошей стали просити більше, але краще не стало. 

Про це свідчать повідомлення батьків у Facebook-групі "Батьки SOS". Після початку нового навчального року батьки почали відзначати, що харчування для їхніх дітей стало коштувати дорожче, ніж раніше, проте таке ж, як і раніше.

Батьки поскаржилися на

Звернула увагу на високі ціни і депутат Полтавської міської ради Вікторія Лоза.

Батьки поскаржилися на

Вона зазначає, що все насправді пристойно на перший погляд. Якість їжі задовільна, їжа як скрізь. Однак, потім дивишся на ціни, і думка змінюється в зовсім іншу сторону. За обід доводиться віддати 35 гривень. 

В меню можна подивитися, скільки просять за той чи інший продукт в школі. 

В одному з варіантів меню включена котлета з курячого філе вартістю 17,35 гривні, що вкрай обурило користувачів соцмережі, адже, це не обґрунтовано дорого.

Батьки поскаржилися на

І це тільки випадок з однієї школи, який описала депутат Вікторія Лоза. У коментарях під постом підключилися батьки з інших регіонів України, які скаржаться на ті ж проблеми.

Батьки поскаржилися на

"Ціни змінилися. Тепер безкоштовних сніданків для малечі немає, а обіди вже по 50 гривень";

"Змінилося в гіршу сторону - чай, компот без цукру. І поки що не було обідів для 3 класу (Кременчук) тільки яблуко";

"Це ж знущання над дітками";

"Чай без цукру одне, А манна каша солона-це як? Огидне харчування, діти додому приходять голодні. Сніданки безкоштовні ще, так як початкова школа, обіди 15 гр. Мені здається на зоні краще годують". 

Батьки поскаржилися на

Батьки поскаржилися на

Батьки поскаржилися на

При цьому, порції вкрай маленькі. 

Раніше в Україні вирішили поміняти підхід до цього питання, і в серпні минулого року була запущена реформа. Меню розробив кулінар Євген Клопотенко, а куратором є перша леді України Олена Зеленська. 

Джерело