Для школярів і батьків дітей шкільного віку з'явилися важливі новини про раціональність і важливість використання сучасних гаджетів під час занять в навчальних закладах. Все почалося з того, що батькам просто заборонили дзвонити своїм дітям, коли вони знаходяться на уроках.

У свою чергу школярам майже "наказали" під час занять зберігати cмартфони серед особистих речей. Щоправда, таке рішення прийняли тільки в одній українській школі в Білій Церкві.

Які ще обмеження наклали на дитячі телефони і як на це відреагували батьки? Про це розповідали експерти спеціально для ведучих програми "Твій день" каналу 1+1, сюжет вже доступний в мережі YouTube.

Українських школярів змусили заховати гаджети в портфель, батьки дивуються:

Українських школярів змусили заховати гаджети в портфель, батьки дивуються:

"Дійсно, батьки були ознайомлені з наказом. Батьки його підтримали, і не були проти його пунктів. Я вважаю, що потрібно ставити питання, як використовувати дітям гаджети, щоб мінімізувати шкоду для учасників навчального процесу. Адже нові технології це реальність сьогодення і від цього нікуди не дінешся", — заявила юристка зі стажем, мама учениці 8-го класу Яна Єлевич.

Далі ведучі запитали, що саме означає формулювання "зберігати гаджети в особистих речах".

"Так, як мені було роз'яснено адміністрацією школи, телефон повинен під час уроку зберігатися в шкільному портфелі учня з вимкненим звуком. Іншими словами, не в кишені, не в одязі, а саме в сумці", — додала Яніна Єлевич.

Джерело