У полтавському суді обрали запобіжний захід 19-річній Таїсії Петровій, яка 6 вересня з арбалета поранила двох педагогів. Їй призначили тримання під вартою до 5 листопада. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного, яка перебуває на засіданні суду.

Запобіжний захід підозрюваній у замаху на вбивство педагогів Таїсії Петровій обрали 8 вересня у Київському районному суді Полтави. Суддя Юрій Куліш призначив їй 60 діб тримання під вартою без права внесення застави.

Прокурор Вадим Лук'янченко клопотав про запобіжний захід для підозрюваної у вигляді тримання під вартою на 60 діб. Таїсія Петрова не заперечувала.

У Полтаві взяли під варту дівчину, яка з арбалета стріляла у педагогів

«Мені дуже шкода, що я таке зробила. І, якщо б я мала змогу повернутися у часі, то я б ні за що цього не зробила і вирішила б просто прийти до тих жінок, яким я нанесла шкоду, і конструктивно вилаштувала діалог, поговорила та вирішила по-хорошому», − каже Таїсія Петрова.

Адвокатка підозрюваної Ольга Шеховцова клопотала про запобіжний захід у вигляді особистого забов’язання або домашній арешт.

За словами прокурора, у справі призначили десять експертиз та вже допитали 15 свідків.

Що відомо:

6 вересня у полтавській школі № 11 сталася стрілянина. З арбалета під час другого уроку на очах в учнів поранені двоє педагогів. Про підозру 19-річній дівчині, яка поранила двох педагогів, слідчий повідомив7 вересня. Підозру їй оголосили за частиною другою статті 15 та частиною другою статті 115 ("Замах на умисне вбивство"), розповіла Алла Ставицька. За словами директорки школи Валентини Олійниченко, уроки не скасовували, а дівчину у закладі затримали і викликали поліцейських. Заступниця директора закладу отримала поранення у руку, вчителька – у спину. За словами речника поліції Полтавщини Юрія Сулаєва, під час розслідування мають провести експертизи, зокрема, дослідити зброю.

Джерело