В Укроборонпромі збираються призначити директором ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», що входить до складу концерну, Андрія Лікаренка, який займав цю посаду у 2012-14 роках. Результатом його роботи стало порушення кримінальних проваджень за розкрадання держмайна в особливо крупних розмірах. За це його звільнили, а слідчі дії тривають донині.

Про це ідеться у відкритому зверненні трудового колективу підприємства до Президента Зеленського, яке підписали 402 співробітники.

У документі зазначили, що підприємство наразі лишилося без керівника.

Колектив Миколаївського авіаремонтного заводу звернувся до президента (документ)

«Термін контракту попереднього директора закінчився 29.07.2021 року. Станом на 03.08.2021 року Віктор Кирницький не звільнений і не призначений, хоча пройшов усі необхідні процедури. А натомість керівництво Укроборонпрому новим директором бажає призначити Андрія Лікаренка», – зазначено у зверненні.Люди наголошують, що за керування Лікаренка «завод пережив часи розрухи та пограбування» і побоюються, що «країна втратить стратегічне ДП НАРП через часту та не найкращу зміну керівництва».

У зверненні колектив висловлює президентові побажання, аби в Укроборонпромі почули голос людей і продовжили контракт із чинним директором.

«Показники роботи ДП «НАРП» стабільно високі із динамікою зростання. Виконується Стратегія розвитку на 2019-2023 рр. Укладені нові контракти з ремонту авіатехніки, підприємство успішно конкурує на світових ринках з російськими компаніями, фінансово-економічне становище, порівняно з попередніми роками, стабілізувалось. Ми знаємо, що будемо робити у ближчі п’ять років. Цінуємо нашу спільну роботу і наш персональний внесок у розвиток підприємства», – ідеться у зверненні працівників НАРП.

Люди висловлюють побажання главі держави не посилювати соціальну напруженість в колективі, що «може призвести до зриву виконання оборонних замовлень, зростання напруженості у складному регіоні». Вони готові «відстоювати свого керівника» і просять Володимира Зеленського посприяти, аби контракт із чинним директором було продовжено.

Джерело