Антон Швець із Ладижина перед паралімпіадою їде до Дніпра на збори перед паралімпіадою. Він перший і єдиний і в історії паралімпійських ігор чоловік-тхеквондист, який представлятиме Україну. Про це розповів тренер хлопця Сергій Брушніцький.

Цьогоріч в Токіо паратхеквондо буде представлено вперше, каже тренер по паратхеквондо Сергій Брушніцький. Його учень Антон Швець — єдиний спортсмен, який змагатиметься лише ногами, в той час, як його битимуть і руками.

"Він — єдиний в Україні і в світі, хто буде битись без рук, вони в нього будуть звʼязані за спиною", — каже Сергій Брушніцький.

Вінницький тхеквондист вперше в історії представлятиме Україну на паралімпійських іграх

Антон майстер спорту міжнародного класу з тхеквондо вінницької ДЮСШ "Інваспорт" та Ладижинського спортивного клубу "Сіндо".

У Антона 2 вищі освіти. Крім спортивної зали хлопець працює на місцевому підприємстві. У нього вроджена інвалідність. Тхеквондо Антон почав займатися 8 років тому.

“Перший місяць не знав як я тут виживу. Важко було, потім втягнувся", — розповів Антон Швець.

З 5 по 22 серпня Антон тренуватиметься у Дніпрі, далі: він в Токіо, а тренер повертається на Вінниччину. Вболівати і підтримувати учня вдома. Вболівати за Антона Швеця будуть і бійці на Сході. Кілька років хлопець підтримує українську армію

Перший бій спортсмена в Токіо запланований на 3 вересня. О 4 ранку за київським часом. Паралімпіаду транслюватиме UA:Перший.

Читайте також Україна здобула перше "золото" Олімпіади-2020: його виграв борець Жан Беленюк На пляжі "Хімік" у Вінниці облаштовують майданчик для пляжного волейболу

Джерело