Вінницький обласний центр зайнятості організував для дітей "Академію професій". На базі лікувально-оздоровчого спортивного комплексу "Маяк", що в Селищі розгорнули до десятка локацій.

Діти мали у вигляді квесту можливість спробувати себе в професії кухаря, перукаря, лікаря екстренної допомоги та поліцейського.

"Академію професій" зорганізував вінницький обласний центр зайнятості. Його очільниця Галина Скоковська говорить, такі профорієнтаційні заходи допоможуть дітям визначитись із професією у майбутньому.

На Вінниччині влаштували

"Це системна наша робота, ми завжди працювали з учнівською молоддю з метою пропагувати професії, які затребувані на ринку праці. З метою профілактики безробіття в подальшому" — розповідає Галина Скоковська.

У квесті взяли участь 90 дітей віком від 7 до 16 років. Учасників поділили на групи. Кожна з них підходила до локацій, де ознайомлювались із професіями та брали участь у вікторинах, говорить організаторка заходу Ірина Рудковська.

"З одного боку дитина думає що ця професія супер важлива, а з іншого боку вона спілкується з професіоналами і розуміє, що це не так просто", — каже Ірина Рудковська.

Всього було 7 локацій. Тривав захід дві години. По завершенні діти у подарунок отримали канцелярське приладдя та солодощі.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело