Нагорода стала для України десятою на Олімпійських іграх

Українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні на Олімпійських іграх у Токіо, повідомляє Найіональний олімпійський комітет у Facebook.

Зазначається, що виступ у фіналі українки отримали 95.6 балів. Японки посіли 4-те місце, а перші два – Росія та Китай.

Олімпіада в Токіо: українки завоювали історичну бронзу в артистичному плаванні

Для 19-річної Марти Фєдіної це перші Олімпійські ігри в кар'єрі, а 25-річна Анастасія Савчук виступала на Олімпіаді в Ріо, де в складі команди зупинилася за крок до медалей.

Варто відзначити, що ця нагорода стала десятою для України на цих іграх.

Нагадаємо, раніше українець Жан Беленюк здобув першу золоту медаль для національної збірної на Олімпійських Іграх-2020 у Токіо. У фіналі з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 87 кг спортсмен переміг угорця Віктора Лорінца і став олімпійським чемпіоном.