Спортсменка здолала латвійську суперницю Анастасію Григорьєву

В українських спортсменів на Олімпійських іграх у Токіо – четверта медаль за годину. Ще одну бронзу здобула борчиня Ірина Коляденко.

У вільній боротьбі категорії до 62 кг на борцівському килимі "Макухарі Мессе" українка здолала латвійську суперницю Анастасію Григорьєву, дворазову бронзову призерка чемпіонатів світу, із рахунком 3:1.

Четверта медаль за годину: українська борчиня Коляденко здобула бронзу

Хоча на початку поєдинку Коляденко програла один бал, однак майже одразу ж зрівняла рахунок. А за 2 хв до кінця – збільшила перевагу и заробила ще два бали.

Загалом це вже 11 нагорода України на Олімпіаді-2020 та 4-та – за останню годину. Національна збірна на Іграх в Токіо виборола 1 золоту, 2 срібні та 8 бронзових медалей.

Раніше Жан Беленюк у фіналі з греко-римської боротьби здобув першу золоту медаль для України. Інший борець греко-римського стилю Парвіз Насібов приніс Україні другу срібну нагороду. А українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук вперше в історії нашої країни завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні.