Йому було всього 34 роки

В сінгапурській лікарні помер молодий моряк з Одеси. Чоловік пішов із життя через ускладнення COVID-19.

Про це пише видання SeafarersJournal.

В Сінгапурі від ускладнень COVID-19 помер молодий моряк з Одеси: подробиці

Перші симптоми у моряка з’явилися 25 липня
У Сінгапурі з борта контейнеровоза CMA CGM SORBONNE зняли українського моряка з симптомами COVID-19, а 1 серпня він помер. Моряку було 34 роки, він родом з Одеси. Чоловік помер в сінгапурській лікарні від ускладнень, пов’язаних із коронавірусною інфекцією.

У Міністерстві охорони здоров’я Сінгапуру заявили, що хворого моряка зняли з іноземного судна, яке зайшло в їхніх порт 29 липня. У відомстві уточнили, що 25 липня у нього піднялася температура, з’явився кашель і млявість, а 31 липня виникла задуха.

З борту судна хворого моряка евакуювали 1 серпня і доставили в центральну лікарню Сінгапуру. У той же день йому зробили тест на COVID-19, який показав позитивний результат.

Українські моряки в рейсах
Біля берегів африканської країни Джибуті, в Аденській затоці застрягло грецьке судно Thorn1, яке прямувало з Туреччини до Індії на утилізацію. На борту – український екіпаж, у тому числі й одесити.
З дня займання судна MSC Messina біля Шрі-Ланки минуло багато часу. Йдеться про пожежу на контейнеровозі, який прямував у Сінгапур. На борту були українські моряки, один з них загинув.
Одеських моряків Юрія Хомича і Володимира Д’яченко, яких затримали у Грузії, засудили 4 років в’язниці. До цього вони провели у СІЗО 8 місяців.

Джерело