«Я не назвав би джокером. Тому що сьогодні це така українська гра відома, олімпійський вид спорту граблі... Хочете, називайте його якір. Це питання поставити пану Чаусу... Уявіть, він зараз не зрозуміє – чи то він джокер, чи то він якір, чи то він непотрібний баласт», - каже експерт.

 

На його думку, сьогодні багато хто хотів би «випадкової» смерті Чауса.

У Чауса є перспектива не просто жити, а дати свідчення, - Телешун

 

«З історії України я можу назвати сотні прізвищ людей з прекрасним здоров'ям, у яких між Сицилією на яхті серце раптом зупинилося, інші раптом стрілялися по 2-3 рази... Зрозуміло, що СБУ і інші відомства повинні охороняти. До слова, перевертні в погонах, пам'ятаєте? Які повинні були давати свідчення, вони готові, і раптом з ними щось траплялося те чи інше, що викликало питання», - нагадує Телешун.

 

Він стверджує, що Чаус повинен залишитися живим заради державних інтересів.

 

«Якщо насправді глобальні судові рішення такі глобальні... То у Чауса є перспектива не просто жити, а дати свідчення. І навіть пішовши на угоду зі слідством, він має право взагалі не отримувати термін. Але тим не менш він повинен бути, скажімо так, сильно говірливим. А ось що він знає?», - резюмував доктор політичних наук.

Джерело