На Алеї слави Рівнянського кладовища у Кропивницькому відбувається панахида в пам'ять про полковника третього полку спецпризначення Сергія Сєнчева. Він загинув 4 серпня 2014 року під час боїв за контроль над курганом Савур-Могила в Шахтарському районі Донецької області.

Вшанувати пам’ять загиблого прийшли три десятка людей. Це його рідні та побратими.

Що відомо

У Кропивницькому вшановують загиблого під час боїв за Савур-Могилу Сергія Сєнчева

Заступник командира 3-го окремого полку спеціального призначення з виховної роботи Сергій Сєнчев брав участь в антитерористичній операції на сході України з початку квітня 2014 року. У складі зведеного підрозділу виконував бойове завдання з виявлення бойових позицій сепаратистів і в бою під курганом Савур-Могила, рятуючи кулеметника, зазнав кульових та осколкових поранень. Підполковника евакуювали гвинтокрилом до польового госпіталю в місті Оріхове Запорізької області, по дорозі він помер від ран.

Указом Президента України Сергія Сєнчева посмертно нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Народився 8 липня 1973 року в Донецьку у сім’ї військовослужбовця.

Читайте також 15 липня у Кропивницькому вшанували пам'ять 8 спецпризначенців, які загинули у 2014 році під час мінометного обстрілу поблизу села Провалля Свердловського району Луганської області. 23 липня у Кропивницькому вшанували пам'ять загиблого в зоні АТО полковника, командира стрілецького батальйону Національної гвардії України Павла Сніцара. 29 липня у Кропивницькому вшанували пам'ять 10 спецпризначенців, загиблих під час бою у 2014 року біля села Латишеве Донецької області.

Джерело