Українців попередили про зміну правил перетину кордону і 10-денну ізоляцію

Українців попередили про зміну правил перетину кордону і 10-денну ізоляцію

Українцям нагадали про кардинальну зміну правил перетину кордону. Про це розповіли в прес-службі аеропорту “Бориспіль”.

Починаючи з 5 серпня 2021 року в Україні змінюються правила перетину державного кордону. Для всіх іноземців буде обов’язковою процедура 10-денний самоізоляції.

Як розповіли в аеропорту “Бориспіль”, режим самоізоляції починається через 72 години після прибуття в Україну. Це стосується всіх іноземних громадян, які не входять до списку категорій, визначених постановою уряду України, і осіб, які досягли 18-річного віку.

Всім іноземцям в обов’язковому порядку потрібно встановити додаток “Дому” на своїх смартфонах. У разі виникнення будь-яких проблем з установкою, а також якщо людина відмовляється це зробити, то дозвіл на перетин кордону видано не буде.

При цьому, громадяни іноземних держав, які пред’явили страховий поліс і документ про проходження повного курсу вакцинації від Ковід-19, зможуть вільно в’їжджати на територію України без необхідного періоду самоізоляції. Аналогічні правила при в’їзді в Україну будуть діяти і для громадян країни, які повертаються додому.

Від 10-денної самоізоляції може позбавити тільки наявність довідки про повну вакцинацію. Чи не буде потрібно самоізоляція також особам до 18 років і тим, хто встигне приїхати в Україну до 4 серпня 2021 року.

Джерело