Майже 40 маршруток і 4 автобуси змінили схему і графік руху через ремонт водогону на вулиці Руслана Слободянюка у Кропивницькому. Рух перекривати не планували та під час робіт довелось це зробити, пояснив заступник директорки міського водоканалу Андрій Шепель. Суспільне дізнавалось чому перекрили рух на з’їзді з вулиці Вокзальна на вулицю Руслана Слободянюка та скільки триватиме ремонт.

Роботи на цьому відрізку дороги не були заплановані – розповів заступник директорки кропивницького водоканалу. Довелося це робити тому, що під час розкопування водогону виявилось, що він прокладений не так, як вказано на плані, виготовленому під час його прокладання (у 1980-х роках – ред.):”Труба, в якій ми прокладатимемо пластикову трубу, лежить ближче до середини дороги, а за планом – ближче до краю. Крім того, тут насипний ґрунт, що ускладнює проведення розкопки, оскільки він валиться”.

Андрій Шепель додав, що 3 серпня завершать розкопувати водогін, а 4 серпня почнуть прокладати нову трубу.

У Кропивницькому рух на ділянці, де ремонтують водогін, перекрили через незаплановані роботи

Обмежувачі і дорожні знаки, що попереджають водіїв про перекритий рух та об’їзд працівники водоканалу встановили о 10:00 3 серпня. За пів години екскаватор почав копати котлован.

Чи попередили водіїв?

Кропивничанин Євгеній Лисенко під’їхав до перекритої ділянки, про перекриття руху, сказав, не знав. Вважає, що попереджувальні знаки треба було встановити на більшій відстані від котловану. Проїхав повз обмежувачі.

Водій маршрутки №220 Олександр, який відмовився називати своє прізвище, сказав, що про перекриття руху його не попередили. З його слів, під час першого рейсу вранці жодного попереджувального знаку на розритій ділянці не було.

Водій автобуса №111-А Василь Штомпель розповів Суспільному, що про перекриття руху його попередили 2 серпня.

Як змінилися графік та схема руху

Водій маршрутки №55 Олег Фомуляєв сказав, що перекриття руху на графік роботи не вплинуло.

За словами начальника міського управління транспорту Віктора Житника, графік руху автобусів і маршруток, які об’їжджають вулицю Руслана Слободянюка за іншим маршрутом, змістився на 5 хвилин: ”111-А їздить по вулиці Київська в обох напрямках, а маршрутки їдуть Вокзальною до вулиці Олінського, там розвертаються і їдуть під Ковалівський міст, виїжджаючи на Слободянюка”.

Звичний рух транспорту вулицею Руслана Слободянюка планують відновити через тиждень.

Що відомо

Старі труби водогону міняють на нові перед реконструкцією дороги на вулиці Вокзальна, де планують відновити 3 кілометри асфальту. Про це Суспільному розповіла заступниця начальника міського управління житлово-комунального господарства Юлія Яндович: ”Площа цієї ділянки дороги – 55 тисяч квадратних метрів. Якщо ми будемо знімати близько 8 тисяч квадратних метрів щоночі, то, думаю, за 5-6 днів ми все підготуємо для того, щоб можна було підняти люки, встановити бордюри і підготувати покриття до влаштування асфальтобетону”.

Зі слів Юлії Яндович, укласти новий асфальт на вулиці Вокзальна планують до середини вересня 2021 року. Рух перекривати не будуть.

Читайте також У Кропивницькому в Інгулі знизили рівень води через ремонт водогону на вулиці Вокзальна. З Інгулу у Кропивницькому витягли сім 50-кілограмових урн для сміття. Порушення в роботі чи тиск на орендаря? Екоінспекція надала висновок по кропивницькому сміттєзвалищу.

Джерело