На Чигиринщині чоловік незаконно добув 40 кг судаків на понад 305 тисяч гривень збитків. Його судитимуть, повідомив начальник управління еконагляду Черкащини Олександр Позняков.

3 серпня на Кременчуцькому водосховищі поблизу села Рацево рибоохоронний патруль затримав чоловіка, який порушував правила промислового рибальства.

На Черкащині браконьєр виловив риби на понад 300 тисяч гривень

За інформацією спеціалістів, чоловік виловив та здав до рибоприймального пункту 97 судаків, вагою 40 кілограмів.

"Збитки, нанесені рибному господарству України, складають 305 201 гривень. Своїми діями чоловік порушив ст. 63 Закону України «Про тваринний світ», п 6.1.1 «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України» та п. 13 Режиму рибальства у рибогосподарських водних об’єктах України у 2021 році."- пояснив Олександр Позняков.

На чоловіка правоохоронці оформили протокол про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Спеціалісти передадуть матеріали до суду для прийняття рішення відповідно до норм чинного законодавства.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає повідомляти про порушення правил рибальства на ""управління .

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також Наловили риби на два мільйони: на Черкащині зафіксували факт браконьєрства У Черкасах зоозахисники вимагають спрямувати кошти на стерилізацію безпритульних тварин ОНОВЛЕНО Черкаські аграрії цьогоріч очікують на рекордний урожай соняшнику

Джерело