3 28 липня по 2 серпня у місті Софія у Болгарії відбувся чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств. Про це йдеться на сайті ОДА.

У Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств спортсмени з Вінниччини здобули 6 нагород, а збірна України посіла І місце у командному заліку.

Срібну нагороду у даній віковій групі здобула Буженко Єва (вагова категорія до 57 кг), представниця СК « Гепард» м. Тульчин.

Спортсмени з Вінниччини отримали 6 медалей на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств

Срібною призеркою у віковій групі 14-15 років до 57 кг стала Городівська Анастасія, м. Хмільник.

Бронзовими призерами у віковій групі 14-15 років стали: Очеретний Ростислав (вагова категорія до 48 кг), СК "ГЕПАРД" м. Тульчин; Олійник Максим (до 57 кг ) СК "Боєць" м. Хмільник.

У віковій групі 16-17 років бронзовим призером ( вагова категорія до 93 кг) став Соловей Олександр, СК "Сапсан" м. Чечельник.

В змаганнях взяли участь близько 400 учасників з 23 країн світу віком від 12 до 17 років.