Танцюрист Євген Гончаренко був побитий співробітником Управління держохорони. Від удару танцюрист впав, вдарився головою і втратив свідомість.

Опубліковано відео нападу в Києві співробітника УДО на танцюриста балету співачки Наді Дорофєєвої. Відео події опублікував Обозреватель.

Повідомляється, що вуличний конфлікт стався на вулиці Антоновича. В результаті чого танцюрист балету співачки Наді Дорофєєвої Євген Гончаренко був побитий співробітником Управління держохорони.

Опубліковано відео побиття танцюриста Дорофєєвої

На записах з камер спостереження видно, що 22-річний Євген Гончаренко з хлопцем і дівчиною вийшли з клубу LIFT, а в цей час вулицею йшов співробітник УДО Євген Безпалий із ще одним чоловіком.

Безпалий врізався в приятеля танцюриста і відштовхнув самого Гончаренка. Дівчина щось сказала чоловікові і почала знімати те, що відбувається, на телефон.

Безпалий повернувся, щоб припинити зйомку, в цей момент танцюрист Гончаренко спробував запобігти цьому і отримав удар в голову. Гончаренко впав, вдарився головою і втратив свідомість. На допомогу йому поспішили перехожі.

Джерело