На думку адвоката, відповідь на запитання: кому ж передати затриманого, мають розглядати на найвищому державному рівні

Подаватиме заяву до Офісу генпрокурора, щоб справу Чауса розслідувало не НАБУ, а інші силові органи. Про це розповів адвокат судді-хабарника Ростислав Кравець.

Каже, напередодні поговорив із підзахисним. Той сказав, що відео, які раніше з'являлися в його телеграм-каналі, записував під примусом. Розповів також, як опинився в Україні, але наразі цю інформацію адвокат не розголошує. А от зустрітися з рідними судді не дозволили, бо, на думку спецслужб, це може зашкодити розслідуванню.

Адвокат Чауса подаватиме заяву до Офісу генпрокурора, щоб справу розслідувало не НАБУ (Відео)

Стан самого Чауса, каже адвокат, виснажений. Наразі йому надають медичну допомогу й взяли аналізи. На думку Ростислава Кравця, відповідь на запитання: кому ж передати затриманого, мають розглядати на найвищому державному рівні. Мовляв: справа гучна, тож владна верхівка мала б скликати з цього приводу засідання РНБО. Та поки що проситимуть розглянути це питання ОГПУ.

"Виходячи з тих публікацій у ЗМІ, людина, яка намагалися Миколі Чаусу вручити хабар, надалі була призначена на доволі високу посаду в НАБУ. Давайте так, щоб у стороннього глядача не виникало питань щодо упередженості, я вважаю, що цю справу мав би розглядати будь-який інший правоохоронний орган, не тільки СБУ", - сказав адвокат Миколи Чауса.

Джерело