Юрій Вітренко, який у квітні цього року очолив правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, озвучив розмір своєї щомісячної платні, а також нагадав про багатомільйонні виплати, які отримав колишній топ-менеджмент, зокрема його попередник на посаді Андрій Коболєв.

Про це чинний глава “Нафтогазу” заявив в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

За словами Юрія Вітренка, його місячна зарплата становить 50 тисяч гривень. Точної суми окладу свого попередника він не озвучив, але зауважив, що Андрій Коболєв отримав свою винагороду після звільнення в повному обсязі, відвідавши для цього банківську установу.

Вітренко назвав свою зарплату в “Нафтогазі”: сума не вражає

“Я не хочу зараз казати про якісь конкретні суми Коболєва. Чесно кажучи, навіть не пам’ятаю. Мене особисто зарплата не тривожить. Але загальна сума, яку він отримав після звільнення... Він отримав реальні гроші. Прийшов до банку відповідно і отримав всі гроші” – запевнив Вітренко.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ було опубліковано звіт Комітету з призначень та винагород, відповідно до якого попередній голова правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв отримав 347 млн грн винагороди. Левову частку цієї суми (338,6 млн грн, тобто 9,3 млн доларів) становить друга частина виплат, передбачених за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Власне зарплата Коболєва на посаді становила 6,3 млн грн за рік.

Також чинний голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко раніше заявляв, що наглядова рада державної компанії не зверталася до нього за згодою на розкриття інформації щодо розміру його винагороди за 2020 рік.

Джерело